Campus Boutique Hotel

Istanbul, Turkey
Ceyhun Sokak, 11
Along with a meeting room, this hotel has a 24-hour front desk and free self parking. WiFi in public areas is free. All 22 rooms offer free WiFi, refrigerators, and LED TVs with cable channels. Other amenities available to guests include premium bedding, free bottled water, and hair dryers. Campus Boutique Hotel offers 22 accommodations with complimentary bottled water and hair dryers. Beds feature premium bedding. 40-inch LED televisions come with cable channels. Bathrooms include showers and complimentary toiletries. This Istanbul hotel provides complimentary wireless Internet access. Business-friendly amenities include desks and phones. Housekeeping is provided daily.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!