Boutique Princess Hotel

Istanbul, Turkey
CAKMAK MAHALLESI BASAK SOKAK NO: 4 UMRANIYE, ISTANBUL, TURKEY
од
EUR3400EUR
2 возрасни
On the Anatolian side of Istanbul, Boutique Princess Hotel is located 4.5 km from Boğaziçi Bridge and 1 km from the TEM motorway. The hotel offers free Wi-Fi and free parking. Rooms are extremely spacious and tastefully furnished. Suites have a work desk and increased living space. A minibar is standard. The hotel's à la carte restaurant serves examples from Turkish and world cuisine. You can relax in the hot tub. Sabiha Gokcen and Ataturk airports are a short drive away.

прикажи повеќе

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!