My House N5 Business Suites
Apart-hotel

Istanbul, Turkey
Saadetdere Mahallesi 108.sok. No 2. N5 Suit Ozyurtlar, Istanbul
«My House N5 Business Suites» is located in Istanbul. This apartment hotel is located in 23 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment hotel. Places nearby: Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!