Piart Butik Otel
Boutique_and_Design

Istanbul, Turkey
Rasimpasa Mah. Rihtim Cad. Uzun Hafiz Sok. No:11, Istanbul
од
EUR4500EUR
2 возрасни
«Piart Butik Otel» is located in Istanbul. This boutique hotel is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the boutique hotel — Kadıköy, Topkapi Palace and Hagia Sophia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!