Ramada Encore By Wynham İstanbul Florya

Ramada Encore By Wynham İstanbul Florya

Istanbul, Turkey
Besyol, Istanbul
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Ramada Encore By Wynham İstanbul Florya» is located in Istanbul. This hotel is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Atatürk Havalimanı, Grand Bazaar and Spice Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!