Buyuk Sahinler Hotel

Istanbul, Turkey
MESIHPASA CAD. LALELI,73
Tripadvisor Score: 3.0
This hotel enjoys a prime setting in the mesmerising city of Istanbul. The hotel is located just 240 metres away from Laleli Mosque, lying close to Istanbul's famous Sultanahmet District. The hotel is located close to the renowned Grand Bazaar, which is just 900 metres away. Guests will find themselves within easy access of the Topkapi Palace, the Hagia Sophia Museum, and Taksim Square. This wonderful hotel features spacious, well-furnished guest rooms. This hotel features a range of wonderful facilities and services, delivering a high level of comfort and convenience, along with an impressive standard of excellence.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!