İkiz Palmiye Kiz Oğrenci Pansiyonu - Caters to Women

İkiz Palmiye Kiz Oğrenci Pansiyonu - Caters to Women

Istanbul, Turkey
Nihat Sokak Numara 15, Kayisdagi Mahallesi, 34750, Istanbul, Turkey
Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!