Zind Home Cekmekoy

Istanbul, Turkey
Merkez Mah.Uskudar Cad.No:23, Istanbul
Stop at Zind Home Cekmekoy to discover the wonders of Istanbul. Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Facilities like free Wi-Fi in all rooms, private check in/check out, 24-hour front desk, car park, elevator are readily available for you to enjoy. All rooms are designed and decorated to make guests feel right at home, and some rooms come with complimentary tea, closet, cleaning products, towels, carpeting. The property offers various recreational opportunities. Discover all Istanbul has to offer by making Zind Home Cekmekoy your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!