Windsor Hotel And Convention Center Istanbul

Windsor Hotel And Convention Center Istanbul

Istanbul, Turkey
Yenidogan Mahallesi Erciyes Sokak No:7 Bayrampasa, Istanbul, TR
You’d never want to leave such a hotel — hotel «Windsor Hotel - Convention Center Istanbul» is located in Istanbul. This hotel is located in 6 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Sağmalcılar, Eyup Sultan Mosque and Galata Tower.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!