Central Suites Taksim

Istanbul, Turkey
Kocatepe Mahallesi Aşıklar Sokak No:3, Taksim, 34437, İstanbul, Turkey
For tourists, best accommodation are offered 4 rooms in the hotel. The following categories of rooms are available for travellers: apartment, suite, twin/double. For guests are provided facilities such as minibar, air conditioning, hairdryer, refrigerator, desk, ironing facilities, free toiletrie...

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!