Cheers Printhouse Hotel

Istanbul, Turkey
Alemdar Caddesi Guzel Sanatlar Sok no:5, Istanbul
With a stay at The Print House Hotel, you'll be centrally located in Istanbul, within a 5-minute walk of Hagia Sophia and Basilica Cistern. This hotel is 0.3 mi (0.5 km) from Sultanahmet Square and 0.3 mi (0.5 km) from Topkapi Palace.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!