Cheya Deluxe Residence Nisantasi

Cheya Deluxe Residence Nisantasi

Istanbul, Turkey
VALIKONAGI CADDESI 20, NISANTASI, ISTANBUL, TR
Taksim - Harbiye -nisantasi поглед на мапата
This Cheya Residence offers very spacious, ultra-stylish 2-bedroom apartments in the trendy Nisantasi quarter of Istanbul. They all feature full kitchen and laundry facilities, internet and hydromassage shower. The apartments of Cheya Residence Nisantasi measure an average of 110 m². They are luxuriously furnished and include large living rooms with dining area and work space. You will also find fitness facilities at Cheya Residence Nisantasi. Some of the apartments overlook Valikonağı Street, while others have a view of the Sea of Bosphorous.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!