Ci Plus
Hotel

Istanbul, Turkey
Tevfikbey Mah Mrkkez Cad. Ptt Sk. No:5, Istanbul
од
EUR3825EUR
2 возрасни
Location
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «Ci Plus» is located in Istanbul. This hotel is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: DTM—İstanbul Fuar Merkezi, Grand Bazaar and Spice Bazaar.
At the hotel
You can stop by the restaurant. If you can’t live without coffee, drop by the cafe. If you travel by car, you can park in a parking zone. The following services are also available for the guests: a massage room.
Accessibility: there is an elevator/lift.
Check-in: 13:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!