King City Hotel Spa

Istanbul, Turkey
Halkali Cd. 102
Location
Here, you won’t puzzle over the place to go as everything you need is close by. Resort «King City Hotel Spa» is located in Istanbul. This resort is located in 13 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Yenimahalle, Spice Bazaar and Galata Bridge.
At the resort
Taste the local cuisine and have a rest in the restaurant. Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Also, the following services are available for guests at the resort: a spa center. The staff of the resort will order a transfer for you.
Accessibility: there is an elevator/lift. Additional services that the resort offers to its guests: a concierge.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!