Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey

Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey

Istanbul, Turkey
44 MAHMUTBEY MAH. PEYAMI SAFA, BAGCILAR, TR
од
EUR451562EUR
2 возрасни
IN THE HEART OF LIFE, ON THE PEAK OF LUXURY Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, address of luxury in Mahmutbey Istanbul, promises so special privileges also for its other guests providing a 5 star accommodation selections as well as business accommodations within an excellent business concept. Our hotel, located in the heart of Istanbul and an extremely ideal position for transport from both local areas and abroad, accommodates its guests at 30 km away from Istanbul Airport. Furthermore our hotel offers numerous advantages for its visitors to Istanbul based upon business with its great location 1 km away from Mahmutbey Metro Station, 5 km away from Mall of Istanbul Shopping Center, 27 km away from Tuyap Fair Convention and CongressCenter, 11 km away from  CNREXPO Fair and Congress and 6 km away from İkitelli Organized Industrial Zone.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!