Clarion Istanbul Mahmutbey Hotel

Clarion Istanbul Mahmutbey Hotel

Istanbul, Turkey
Turkey, İstanbul, Bağcılar, Mahmutbey Mah., Peyami Safa Cad., 44, Istanbul
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Clarion Istanbul Mahmutbey Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 13 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Mahmutbey, Galata Tower and Spice Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!