Sude Konak Hotel - Special class

Sude Konak Hotel - Special class

Istanbul, Turkey
Ebusuud Cad No:24 - Sirkeci, Istanbul
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Sude Konak Hotel - Special class» is located in Istanbul. This hotel is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Istanbul Archaeology Museums, Basilica Cistern and Topkapi Palace.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!