The Craton Hotel

Istanbul, Turkey
FULYA MAHALLESI, ORTAKLAR CADDESI, BAHCELER SOKAK 16, SISLI, 34394
од
EUR12300EUR
2 возрасни
Exclusively designed for adults, this luxurious hotel is in New City. This property offers a total of 127 guest rooms. This hotel was built in 2019. There is Wi-Fi throughout the hotel. The reception desk is open all day long. Cots are not available at this hotel. All units at The Craton Hotel are wheelchair-accessible. This hotel features a variety of dining experiences to guarantee clients enjoy all aspects of their visit. At this hotel, there are plenty of health and wellness services which guests can take advantage of. Some services may be payable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!