CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

Istanbul, Turkey
Gümüssuyu Mah. Inonu Cad. No:8, Istanbul
Here’s the hotel you always dreamed of: hotel «CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul» is located in Istanbul. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Taksim, Istiklal Avenue and Museum of Modern Art.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!