Grand Hotel de Londres

Istanbul, Turkey
Mesrutiyet Cad. No 53 Tepebasi, Beyoglu, Istanbul
Grand Hotel de Londres - Special Category is a popular choice amongst travelers in Istanbul, whether exploring or just passing through. The hotel has everything you need for a comfortable stay. Facilities like 24-hour room service, free Wi-Fi in all rooms, 24-hour front desk, express check-in/check-out, luggage storage are readily available for you to enjoy. All rooms are designed and decorated to make guests feel right at home, and some rooms come with internet access – wireless, air conditioning, mini bar, balcony/terrace, telephone. The hotel offers various recreational opportunities. For reliable service and professional staff, Grand Hotel de Londres - Special Category caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!