Deluxe Newport Hotel

Istanbul, Turkey
Emin Sinan Mahallesi, Istanbul
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Deluxe Newport Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in the very center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Grand Bazaar, Hippodrome and Blue Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!