Vision Deluxe

Istanbul, Turkey
SELIM PASA SOKAK 22, 34134, ISTANBUL, TURKEY
The Vision Deluxe Hotel Istanbul is located in the charming and near to historic old region of Istanbul.The old region of Istanbul offers guests a host of attractions including the wonderful historic architecture of the city and the myriad of top quality restaurants and quaint cafes in the area. The Vison Deluxe Hotel Istanbul is equipped with number of facilities and services to meet your every need ensuring you a truly relaxing stay.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!