Ioli Village Hotel Apartments
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2000EUR
за 2 возрасни
видете детали
Adonis Hotel Kriopigi
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2450EUR
за 2 возрасни
видете детали
Coralli Hotel Apartments
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2557EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hanioti Grand Victoria

Hanioti Grand Victoria

Положба: 500 метри од плажа и 400 метри од центарот на Ханиоти Сместување: секоја соба располага со телефон, тераса, бања, сателитска ТВ и клима уред (се доплаќа на лице место). Услуга:појадок и вечера Хотелско содржини:рецепција, ресторан, салон за ТВ,лежалки и чадори покрај базен, градина, надворешен базен, бар, снек бар покрај базен, сеф на рецепција (се доплаќа) Спорт и забава: базен, сала за игри, игралиште, билјард, пинг-понг.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2729EUR
за 2 возрасни
видете детали
Calypso Hotel

Calypso Hotel

Локација : 50 м од центарот на Ханиоти, 150 м од плажа. Капацитет : 77 соби Услуга: ноќевање со појадок Хотелски Содржини : голем надворешен базен, ресторан, бар (поол бар, снацк бар), ТВ сала. Опременост на собите : бања, клима, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф, фен, голем балкон.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2757EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL JENNY Siviri

HOTEL JENNY Siviri

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Сивири Сместување: собите се опремени со тоалет, мини бар, фрижидер, интернет, балкон со поглед на градина или море. Опис: Хотелот се наоѓа на околу 250м. одалеченост од плажа, околу 100м. од центарот на Сивири. Во близина на хотелот се наоѓа автобуска станица.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2943EUR
за 2 возрасни
видете детали
Faros Apartments

Faros Apartments

Апартманите Фарос се дел од групацијата хотели Ксениос. Сместени се во Посиди, на само неколку метри од морето. Комплексот нуди пространи и удобни студија и апартмани. Сите апартмани имаат балкони со прекрасен поглед на море и / или градина. Градината, со многу разнобојни цвеќиња и маслинови дрвја, е идеална за релаксација, но во исто време е идеално место за правење скара со пријателите. Полупансион и сите останати услуги се достапни во хотелот Делфин Бич.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2943EUR
за 2 возрасни
видете детали
Alkyon Resort

Alkyon Resort

Положба: 600 метри од плажа, од центарот на Криопиги 400 метри. Сместување: комплексот има 50 студија / двокреветни соби и 9 апартмани, сите соби располагаат со сателитска ТВ, телефон, фрижидер, фен за коса, сеф, балкон со поглед на море или базен. Услуга: ноќевање со појадок Хотелско содржини: рецепција, Wi-Fi интернет, паркинг, ресторан, бар на базен, сеф, ресторан, лежалки и чадори за сонце на плажа, лежалки и чадори покрај базен Спорт и забава: детски базен, надворешен базен
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3200EUR
за 2 возрасни
видете детали
Bellagio Blue
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3229EUR
за 2 возрасни
видете детали
Kassandra Bay Village

Kassandra Bay Village

Положба: 400 метри од плажа Сместување: хотелот е на три ката и располага со 35 соби, од кои 11 апартмани и 24 дворекветни соби, опремени со централна клима, мини фрижидер, мини кујна. Услуга: појадок и вечера Хотелско содржини:сеф, менувачница, бар покрај базенот, чадори за сонце и лежалки на базенот, паркинг, рецепција, ресторан, клима во сите простории на хотелот, бежичен интернет. Спорт и забава: игралиште, надворешен базен, базен за деца
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3229EUR
за 2 возрасни
видете детали
Loutra Beach hotel

Loutra Beach hotel

Положба: хотелот се наоѓа во живописното мало место Лутра во Агиа Параскеви, на 10км од познатото туристичко место Пефкохори. Сместување: хотелот располага со 22 двокреветни, трокреветни и фамилијарни соби, кои се опремени со балкон, клима, фрижидер, телефон, фен, туш, TV. Содржина: рецепција, ресторан, бар, мини спа, паркинг Услуга: полупансион (појадок и вечера) Плажа: на 30м од плажа
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3286EUR
за 2 возрасни
видете детали
Elinotel Polis

Elinotel Polis

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа. Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник,фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети. Содржини: ресторан, бар, билјард. Услуга: полупансион (појадок и вечера) Плажа: мешана песочна и ситен камен Спорт и забава: базен, базен за деца.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3429EUR
за 2 возрасни
видете детали
Kassandra Bay Hotel

Kassandra Bay Hotel

Положба: 600 m од Криопиги, 5 km од Калитеа и 700 м од песочната плажа Сместување: хотелот располага со 45 соби, сите се опремени клима, телевизор, телефон, мини фрижидер, туш, фен (на барање на рецепција), балкон. Услуга: појадок и вечера Хотелско содржини:рецепција, ресторан, бежичен интернет на рецепција, и паркинг Спорт и забава: базен и детски базен
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3443EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3450EUR
за 2 возрасни
видете детали
Alkyon Resort
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3450EUR
за 2 возрасни
видете детали
Kassandra Bay Village

Kassandra Bay Village

Its accommodation offers a furnished balcony overlooking the garden, the mountain or the sea. Rooms at Kassandra Bay Village come with air conditioning, TV and a fridge. All the units include a bathroom with a shower. The hairdryer is on request from the reception. The hotel accepts pets until 5 kg free of charge. Kassandra Bay Village is just 800 metres from Kriopigi village. Thessaloniki International Airport is at a distance of 81 km.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3471EUR
за 2 возрасни
видете детали
Dionysos Hotel

Dionysos Hotel

Положба: се наоѓа во Ханиоти, на 150 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 114 Соби. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, фен, телефон, фрижидер. Услуга: ноќевање со појадок Содржини: ресторан, бар, сеф на рецепција, бар покрај базен. Плажа: песочна плажа Спорт и забава: отворен базен, базен за деца.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3471EUR
за 2 возрасни
видете детали
Bomo Macedonian Sun Hotel 3*

Bomo Macedonian Sun Hotel 3*

Локација: 2 км од Калитеа, на 300 м од плажа Капацитет: 128 соби. Oпремени со балкон, бања, клима, мини бар, сеф, радио, телефон. Услуга: полупансион ( појадок и вечера) Хотелски содржини: отворен базен, детски базен, ресторан, таверна, пицериа, бар, кафе, бар покрај базен, менувачница, рент а кар, интернет кафе, доктор, спортски активности, тенис, билијард, мини голф, одбојка на плажа, пинг понг, водени спортови, шопинг центар, перална, конференциска сала, анимација...
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3483EUR
за 2 возрасни
видете детали
Kassandra Bay Village
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3667EUR
за 2 возрасни
видете детали
Lesse Hotel

Lesse Hotel

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажa. Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон,фен,чајна кујна. Содржина: ресторан, бар , 3 базена, кафетерија Услуга: ноќевање со појадок Плажа: песочна Спорт и забава: 3 базена и детски базен, билјард, детско катче.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3700EUR
за 2 возрасни
видете детали