Lesse Hotel

Kassandra (Halkidiki), Greece
од
EUR4020EUR
2 возрасни

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажa.
Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон,фен,чајна кујна.
Содржина: ресторан, бар , 3 базена, кафетерија
Услуга: ноќевање со појадок
Плажа: песочна
Спорт и забава: 3 базена и детски базен, билјард, детско катче.

Description:
The hotel offers all the modern facilities: an outdoor swimming pool and a children pool, a pool bar where guests can enjoy refreshing drinks, restaurant a la carte, sauna, jacuzzi and playgorund. All rooms are equipped with air conditioning, telephone, satellite TV, safe, mini bar, refiregerator, hairdryer. The hotel organizes every week different theme nights with music, dancing and lots of fun.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!