MONTANA

MONTANA

Локација: На 600 метри од ски-жичарата, на 500 метри од Крушево. Сместување: Хотелот располага со 77 соби. Сите соби се опремени со бесплатен интернет клима уред, биро и стол, телефон, кабловска ТВ,Типови на соби: двокреветни и трокреветни соби макс. 3+1 лице, студија со една спална и една дневна соба, макс. 3+2 лица и луксузни студиа со дневна соба и една спална соба макс. 2 лица. Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера). Содржини: ресторан, бар, сала за конференции и соба за состаноци, летна тераса,игортека за деца, планинарење, планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи. Веб страна на хотелот: https://montanapalace.com/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4980EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL PANORAMA & SPA

HOTEL PANORAMA & SPA

Локација: хотелот ПАНОРАМА СПА е сместен во густата букова корија над градот Крушево. Изграден во далечната 1971 година, хотелот е комплетно реновиран и дограден во 2018 година во архитектонски одлично решени коомбиниација на модерен ентериер но сепак задржувајќи ја автентичната традиционална комбинација на дрво и камен, секоја соба и апартман имаат прекрасен поглед на градот. Хотелот располага со ресторан, внатрешен базен, спа центар, бесплатен интернет на цела територија на хотелот и ски соба за вашата опрема за скијање. Во зимската сезона, користењето на жичарницата и ски лифтовите се бесплатни за гостите на хотелот. Големите стаклени површини на ресторанот Алто ви откриваат неверојатен поглед кон Крушево, кон боровата шума и кон облаците. Традиционалните јадења Ви ја топлат душата, а интернационалното мени ве шета низ светот. Сите јадења се приготвени по највисоките гурмански стандарди, со голем мајсторлук од врвни готвачи. Hotel Website: www.panoramaspa.mk
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9000EUR
за 2 возрасни
видете детали