СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2057EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2100EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2933EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3671EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4229EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4229EUR
за 2 возрасни
видете детали
OMER HOLIDAY RESORT

OMER HOLIDAY RESORT

Положба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г. Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) Услуга: All Inclusive– појадок, доцен појадок, ручек и вечера (шведска маса), ужинка(брза храна), колачиња со кафе или чај, полноќна супа, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во баровите. Плажа: приватна песочна плажа со повеќе природни сенки, бесплатни лежалки. Спорт и забава: надворешен базен со тобогани, базен за деца, пинг понг, тенис...
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4371EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4414EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4429EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4600EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4686EUR
за 2 возрасни
видете детали

SURTEL HOTEL

Локација: Во централниот дел на Кушадаси. Сместување: Собите се опремени со мини бар, тоалет, фен, клима уред, ТВ. Услуга: All Inclusive (Се вклучено) Содржини: Рецепција, надворешен базен, сателитска ТВ, W-Fi интернет, балкон со поглед на море.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4967EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4967EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5100EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5267EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5471EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5867EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6067EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6457EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6629EUR
за 2 возрасни
видете детали