A Bizz

Lampang, Thailand
152/56 Lampang-Maeta Road, Lampang
Set in a prime location of Lampang, A BIZZ Hotel puts everything the city has to offer just outside your doorstep. The hotel offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. All the necessary facilities, including free Wi-Fi in all rooms, daily housekeeping, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas, car park, are at hand. All rooms are designed and decorated to make guests feel right at home, and some rooms come with television LCD/plasma screen, mirror, closet, internet access – wireless, internet access – wireless (complimentary). Entertain the hotel's recreational facilities, including fitness center. A BIZZ Hotel combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Lampang unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!