Banlanna Services Apartment
Apartment

Lampang, Thailand
103 Klongchonpratan Road Prabath Muang, Lampang
Banlanna Services Apartment is a popular choice amongst travelers in Lampang, whether exploring or just passing through. The hotel offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. Service-minded staff will welcome and guide you at the Banlanna Services Apartment. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find television LCD/plasma screen, clothes rack, mirror, slippers, sofa. The hotel offers various recreational opportunities. No matter what your reasons are for visiting Lampang, Banlanna Services Apartment will make you feel instantly at home.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!