Asia Lampang Hotel

Lampang, Thailand
229 Boonyawat Road, Muang, Lampang
Asia Lampang Hotel is a popular choice amongst travelers in Lampang, whether exploring or just passing through. The property offers a wide range of amenities and perks to ensure you have a great time. Service-minded staff will welcome and guide you at Asia Lampang Hotel. Comfortable guestrooms ensure a good night's sleep with some rooms featuring facilities such as flat screen television, linens, wooden/parqueted flooring, air conditioning, desk. The property offers various recreational opportunities. Discover all Lampang has to offer by making Asia Lampang Hotel your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!