Hop Inn Lampang City Center

Lampang, Thailand
101/22 Chansurin Road, Tumbon Sobtui, Lampang
Hop Inn Lampang City Center is perfectly located for both business and leisure guests in Lampang. Both business travelers and tourists can enjoy the property's facilities and services. To be found at the property are free Wi-Fi in all rooms, 24-hour security, daily housekeeping, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like clothes rack, mirror, towels, internet access – wireless (complimentary), smoking policy – non-smoking available. The property offers various recreational opportunities. Convenience and comfort make Hop Inn Lampang City Center the perfect choice for your stay in Lampang.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!