Choktawee Mansion Lampang

Lampang, Thailand
539 Robwiang Road, Lampang
Stop at Choktawee Mansion Lampang to discover the wonders of Lampang. The hotel offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. All the necessary facilities, including 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas, family room, coffee shop, shops, are at hand. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The hotel offers various recreational opportunities. A welcoming atmosphere and excellent service are what you can expect during your stay at Choktawee Mansion Lampang.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!