The Cottage Lampang

Lampang, Thailand
88 Soi Kamwan, Suan Dok Road, Lampang
The 3-star The Cottage Lampang Hotel offers comfort and convenience whether you're on business or holiday in Lampang. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Free Wi-Fi in all rooms, daily housekeeping, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas, car park are on the list of things guests can enjoy. Comfortable guestrooms ensure a good night's sleep with some rooms featuring facilities such as television LCD/plasma screen, internet access – wireless, internet access – wireless (complimentary), non smoking rooms, air conditioning. The hotel offers various recreational opportunities. The Cottage Lampang Hotel combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Lampang unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!