Lampang Green Garden Resort

Lampang, Thailand
436 Moo 3, Tambon Chomphu, A. Maung, Lampang
Set in a prime location of Lampang, Lampang Green Garden Resort puts everything the city has to offer just outside your doorstep. Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Free Wi-Fi in all rooms, 24-hour security, daily housekeeping, Wi-Fi in public areas, car park are there for guest's enjoyment. Some of the well-appointed guestrooms feature Non-smoking. Enjoy the children's playground, garden before retiring to your room for a well-deserved rest. No matter what your reasons are for visiting Lampang, Lampang Green Garden Resort will make you feel instantly at home.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!