Rommai Greenpark Lampang

Lampang, Thailand
325 moo.5 tambon chompoo, Lampang
Located in Lampang City Center, Rommai Green Park Boutique Hotel Resort is a perfect starting point from which to explore Lampang. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Free Wi-Fi in all rooms, daily housekeeping, taxi service, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas are just some of the facilities on offer. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find closet, towels, flat screen television, mirror, internet access – wireless (complimentary). The property offers various recreational opportunities. Friendly staff, great facilities, and close proximity to all that Lampang has to offer are three great reasons you should stay at Rommai Green Park Boutique Hotel Resort.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!