Jittrawadee Hotel

Lampang, Thailand
140/7 Phahonyotin Rd, Lampang
Located in Lampang City Center, Jitrawadee Hotel is a perfect starting point from which to explore Lampang. Featuring a complete list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. Service-minded staff will welcome and guide you at the Jitrawadee Hotel. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The hotel offers various recreational opportunities. For reliable service and professional staff, Jitrawadee Hotel caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!