Lampang Vintage

Lampang, Thailand
Muang Lampang, Lampang
Lampang Vintage is perfectly located for both business and leisure guests in Lampang. Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Facilities like free Wi-Fi in all rooms, 24-hour security, daily housekeeping, 24-hour front desk, express check-in/check-out are readily available for you to enjoy. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. No matter what your reasons are for visiting Lampang, Lampang Vintage will make you feel instantly at home.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!