Martin Place

Lampang, Thailand
785 Moo. 11 Lampang- Jaehome, Lampang
With a stay at Martin Place in Lampang (Wiang Nuea), you'll be within a 10-minute drive of Kad Kong Ta Street Market and Wat Luang Por Kasem. This hotel is 1.4 mi (2.3 km) from Wat Phra Kaew Don Tao and 2.9 mi (4.7 km) from Dhanabadee Ceramic Museum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!