Pantip Boutique Hotel

Lamphun, Thailand
42/1 Moo.4, Lamphun
Located in Lamphun, Pantip Boutique Hotel is within a 10-minute drive of Wat Phra That Haripunchai Woramahawihan and Phra Nang Chamathewi Monument. This hotel is 18 mi (29 km) from CentralPlaza Chiang Mai Airport and 21.1 mi (34 km) from Doi Suthep-Pui National Park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!