V Heritage Villa Chiang Mai

Lamphun, Thailand
20/9 Moo 3, Chiangmai - Lumphoon Soi 10, Lamphun
V heritage villa chiangmai is a popular choice amongst travelers in Chiang Mai, whether exploring or just passing through. Featuring a satisfying list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. Daily housekeeping, taxi service, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas, car park are there for guest's enjoyment. Complimentary tea, towels, clothes rack, slippers, additional toilet can be found in selected guestrooms. The property offers various recreational opportunities. Discover all Chiang Mai has to offer by making V heritage villa chiangmai your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!