Royal Princess City

Lamphun, Thailand
40/2 Moo 1, T. Muang-Nga, Lamphun
Royal Princess City Lamphun is a popular choice amongst travelers in Lamphun, whether exploring or just passing through. The hotel offers a wide range of amenities and perks to ensure you have a great time. Free Wi-Fi in all rooms, 24-hour room service, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas, car park are just some of the facilities on offer. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like television LCD/plasma screen, internet access – wireless, internet access – wireless (complimentary), non smoking rooms, air conditioning. Access to the hotel's massage, garden will further enhance your satisfying stay. A welcoming atmosphere and excellent service are what you can expect during your stay at Royal Princess City Lamphun.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!