Easy Hotel 2

Lamphun, Thailand
213 Moo5, Wiangyong, Lamphun
Easy Hotel 2 is a popular choice amongst travelers in Lamphun, whether exploring or just passing through. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Free Wi-Fi in all rooms, 24-hour security, 24-hour front desk, Wi-Fi in public areas, car park are just some of the facilities on offer. Closet, towels, complimentary instant coffee, flat screen television, sofa can be found in selected guestrooms. The property offers various recreational opportunities. For reliable service and professional staff, Easy Hotel 2 caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!