City Lodge Hotel GrandWest

Langebaan, South Africa
GRANDWEST CASINO & ENTERTAINMENT, WORLD OFF VANGUARD DRIVE, GOODWOOD CAPE TOWN, SOUTH AFRICA
City Lodge Hotel GrandWest is themed on the original Cape Dutch style architecture and is 20 minutes from Cape Town International Airport, the city centre and the V&A Waterfront. The hotel is part of the GrandWest Casino entertainment complex, boasting a cinema complex, ice-rink, restaurants, bars, gaming tables, slot machines, grand arena and a kids entertainment area. Pets are not allowed at this Hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!