Luxury Villas at Ombak Villa Langkawi

Luxury Villas at Ombak Villa Langkawi

Langkawi, Malaysia
Lot 78 Jalan Kuala Muda, Padang Matsirat, Langkawi
Looking for a place without the neighbors to worry about? Villa «Luxury Villas at Ombak Villa Langkawi» is located in Langkawi. This villa is located in 6 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the villa. Places nearby: Langkawi Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!