Oyo 1189 Big C Motel

Langkawi, Malaysia
The Bazaar, N-2-1 to 5, Langkawi, MY
OYO 1189 Big C Motel is conveniently located in the popular Kuah area. Both business travelers and tourists can enjoy the property's facilities and services. Take advantage of the property's 100% non-smoking. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. OYO 1189 Big C Motel is an excellent choice from which to explore Langkawi or to simply relax and rejuvenate.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!