Oyo 90039 Coop Hotel Kangar

Langkawi, Malaysia
Kayangan Square, Jln Penjara, Taman Bunga Padma, 0, Kangar, MY
OYO 90039 Coop Hotel Kangar is located in Kangar. The property provides a 24-hour front desk and free WiFi is available throughout the property. Guest rooms at the hotel are equipped with a seating area, a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom with free toiletries and a bath or shower. All rooms at OYO 90039 Coop Hotel Kangar include air conditioning and a wardrobe. Alor Setar is 28 mi from the accommodations, while Kuah is 25 mi away. The nearest airport is Sultan Abdul Halim Airport, 22 mi from OYO 90039 Coop Hotel Kangar. Couples in particular like the location – they rated it 9.0 for a two-person trip. We speak your language!

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!