The Frangipani Langkawi Resort & Spa

The Frangipani Langkawi Resort & Spa

Langkawi, Malaysia
Jl Teluk Baru, Langkawi
Everything you need is in one place. Resort «The Frangipani Langkawi Resort & Spa» is located in Langkawi. This resort is located in 11 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Pantai Cenang Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!