Beach-a-Holic Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Grigori Afxentiou Ave. 5, Avencia, Apt. 203 Court 3, 2nd Floor, Larnaca 6023, Cyprus, Larnaca
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Beach-a-Holic Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Finikoudes Beach, Pierides Archaeological Museum and Europe Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!