Alora Apartments

Larnaca, Cyprus
7, Spyrou Kyprianou Anenue, Larnaca
When you stay at Alora Apartments in Larnaca, you'll be near the beach, a 3-minute drive from Finikoudes Beach and 7 minutes from Church of Saint Lazarus. This hotel is 2.4 mi (3.9 km) from Larnaca Salt Lake and 3 mi (4.9 km) from Mackenzie Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!