Atrium Zenon Hotel Apartments

Atrium Zenon Hotel Apartments
Hotel

Larnaca, Cyprus
Zenon Pierides & Kitieos Street, Larnaca
од
EUR6871EUR
2 возрасни
A great option for a journey on a budget - hotel «Atrium Zenon Hotel Apartments» is located in Larnaca. This hotel is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Finikoudes Beach, Pierides Archaeological Museum and Dimarchiou Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31