Carisa Livadia Gardens Apartments

Carisa Livadia Gardens Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Miltiadous, Livadia, Larnaca
Looking for a home comfort: apartment «Carisa Livadia Gardens Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Lenios Beach, Yanathes Beach and Port of Larnaca.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!